Nauka Jezyka Francuski Online

FRANCUSKI: elector.pl aplikacja do nauki słówek języka francuskiego na telefon.

Miło nam poinformować o naszej najnowszej aplikacji FRANCUSKI: elector.pl, którą można za darmo pobrać na telefon z systemem Android z Google Play. Aplikacja umożliwia naukę w wielu trybach słówek języka francuskiego. Dostępne metody nauki to: Odpytywanie, Lista Słówek, Prezentacja, Mówienie, Odpytywanie, Wybieranie, Kratoniki.


Aplikacja posiada bogaty zasób słownictwa, podzielonego tematycznie na wiele kategorii. Możesz uczyć się ponad 16 500 słówek w rożnych kontekstach, z pełnymi tłumaczeniami na język polski. Słówka są zgrupowane w ponad 230 zestawów tematycznych takich jak: Ciało Człowieka, Fauna i Flora, Pogoda, Liczby, Fizyka, Angielski dla Inżynierów, W domu, etc.

 

Do aplikacji dołączony jest całkowicie darmowy słównik obrazkowy obejmujący bazę 16,5tys słówek.
Kategorie i tematy słówek można przeglądać sortując je poziomami tak aby odpowiednio dopasować je do własnego poziomu znajomości słównictwa. Dostępne poziomy to typowe oznaczenia: A1, A2, B2, B2, C1, C2.

Aplikacja elector.pl umożliwia również naukę wymowy słówek poprzez zastosowanie Text-to-Speech oraz Speech Synthesis od Google.

Aplikacjia umożliwia przeglądanie dodanych przez siebie na stronie elector.pl zadań, które mogą rozwiązać inni użytkownicy. Pozwala na dzielenie się słówkami ze znajomymi. Przeglądanie historii i statystyk kursu. W aplikacji istnieje możliwość oznaczania słówek jako słówka do przypomnienia, a następnie ich przeglądania w odpowiedniej zakładce.

 

Po włączeniu w ustawieniach na koncie w portalu elector.pl "śledzenia zapomnianych słówek" system będzie automatycznie śledził nasze błędy dodawał słówka z odpowiednią wagą do listy zapomnianych. Lista tych zapomnianych słówek jest dostępna z poziomu aplikacji jak również powoduje zwielokratnianie częstotliwości wystąpień słówek, które szczególnie trudno jest nam zapamiętać.

Aplikację można pobrać ze sklepu Google Play pod poniższym linkiem:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.electorfrancuski


Dostępna jest również aplikacja w wersji: English->French
(szczególnie polecana osobą, które umią już angielski, a francuskiego uczą się jako ich drugiego języka)
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.electorfrench

 

 


Dołącz do ludzi uczących się słówek efektywniej